Blog > Komentarze do wpisu
Jesień

 

Nie da się ukryć, ale jesień rozgościła się na dobre. Kiedy jest słonecznie i bez deszczu to śmiało mogę powiedzieć, że jest to piękna pora roku. Te wszystkie, cudowne kolory na drzewach , krzewach robią na mnie wrażenie za każdym razem i z przyjemnością wtedy spaceruję i cieszę oczy ich widokiem. Kilka migawek jesiennych.

jesień

 jesień

jesień

 jesień

Niestety zmieniliśmy czas i teraz szybko robi się ciemno. Zdecydowanie lepiej działam kiedy jest jasno i słonecznie. Na te długie wieczory jest jednak sposób. Z przyjemnością spotykam się na pysznej kawce, w kawiarni z przesympatycznymi i równie zakręconymi rękodzielniczkami. Te spotkania pozytywnie nastrajają i relaksują. Polecam każdemu i zapraszam wszystkich chętnych. Jedna z koleżanek  - Basia uszczęśliwiła mnie prześliczną chustą wykonaną na drutach. Gdybym miała ją sama robić to pewnie trzech lat by nie starczyło, bo nie jestem aż tak biegła w ażurach drutowych. Dlatego jeszcze raz dziękuję pięknie Basiu. Teraz zobaczcie sami to zwiewne cudo.

chusta

 

chusta

Dostałam także wspaniałe mitenki od Krysi w moim ulubionym, szarym kolorze. Uwielbiam je nosić, dziękuję Krysiu. Zdjęcia w następnym poście, bo niestety mojemu pieskowi skończyła się cierpliwość i z kością wchodzi mi na laptop. Pozdrawiam serdecznie i do następnego razu.

poniedziałek, 28 października 2013, annkat

Polecane wpisy

Komentarze
2013/10/28 23:26:16
Aniu piękną jesień pokazałaś,
a chusta i mitenki śliczne.